Āra kamīns

Baudiet āra kamīna siltumu un liesmu spēli!

Lai Jūsu mājas ir Jūsu patvērums! Pateicoties unikālajiem āra kamīniem – uguns bumbām, turpmāk Jūsu māja ar piemājas teritoriju kļūs par vēl lielāku patvērumu no saspringtās un steidzīgās darba dienas. Un mēs ticam, ka šo āra kamīnu radītās atmosfēras iespaidoti, savu mājvietu iemīlēsiet vēl vairāk un tā Jums kļūs par iecienītāko uzturēšanās vietu pasaulē! Turklāt šobrīd šāda veida āra kamīni ir aktuālākā tendence!

Šie āra kamīni piesaistīs jebkura uzmanību, neatkarīgi no kamīna atrašanās vietas – uz terases, pagalmā, privātā vai publiskā vietā, vasarā vai ziemā. Šo dārza kamīnu tuvumā varēsiet izbaudīt romantisku vakaru.

Tikpat būtiski, cik ir iekārtot mūsu mājas iekštelpas, ir iekārtot arī piemājas teritoriju. Lielākoties šī teritorija kalpo mums kā atpūtas un izklaides vieta. Bet reizēm var paiet daudzi gadi, kad savu apkārtni nevaram iekārtot tā, kā vēlamies vai jūtamies tajā labi un komfortabli. Šajos gadījumos risinājums var būt āra kamīns, kurš būs lielisks dizaina elements gan dienā, gan naktī, turklāt pildīs arī siltuma avota funkciju.

Šie āra kamīni nodrošinās siltu un mājīgu ārā pulcēšanās vietu, jo tie ļauj to izmantot un uzturēties ārā, neatkarīgi no gadalaika. Vieta, kurā tas būs novietots, kļūs par patvēruma vietu, kurā vēlēsieties atgriezties vēl un vēl. Tie nodrošinās mājīgu vietu ar siltu un sprēgājošu malkas uguni.

Pateicoties to sfēriskajai formai, šie āra kamīni, salīdzinoši ar tradicionālajiem āra kamīniem, sniedz vairāk siltuma. Tāpat tie aizņems mazāk vietas par ierastajiem āra kamīniem. Un noteikti vizuāli atšķiras no tradicionālajiem āra kamīniem.

Kopš radusies uguns, mēs visi esam baudījuši tās siltumu, tā ir mūs saliedējusi. Sēdēšanai ap uguni piemīt kas maģisks. Tagad, ar modernajiem āra kamīniem ir iespējams vēl vairāk savai āra telpai pastiprināt esošo atmosfēru vai piešķirt tai pavisam jaunu. Dienā šis kamīns būs satriecošs arhitektūras elements, bet tumsā, tam degot, tas atklās brīnišķīgu mākslu, ko radījusi mūsu meistare.

Tāpat šie āra kamīni lieliski iederēsies viesībās – tie kalpos gan kā dekoratīvs elements, gan siltuma avots. Tie sniegs gan noskaņu, gan aizraujošs piedzīvojums būs uz tiem cept, piemēram, maršmalovus.

Šiem dārza kamīniem speciāla apkope nav nepieciešama, laika gaitā tie kļūst tumšāki, nodrošinot vēl mākslinieciskāku izskatu. Tādā veidā tie organiskāk iekļusies apkārtējā vidē – jebkuros klimatiskajos apstākļos, un pat ja tie nav apgaismoti.

Sfēriskas formas āra kamīnus – uguns bumbas veidojam tikai pēc individuāla dizaina, tematisko zīmējumu iepriekš saskaņojot. Izmantotais materiāls – 6 mm tērauds, krāsa – dabīga rūsas, izmērs - 1200*1000 mm, svars - 80-100 kg.

Šie ir funkcionāli, ar rokām veidoti skulpturāli āra kamīni. Ikviens no veidotajiem āra kamīniem ir kvalitatīvs, izturīgs un 100% oriģināls. Šie āra kamīni ir viegli uzstādāmi un lietojami.

Lai Jums izdodas īstenot visus sapņus brīvā dabā!

Izbaudiet āra kamīna siltumu visu cauru gadu!