Dārza kamīns

Izbaudiet atpūtu pie dārzā kamīna!

Izsmalcinātība, oriģinilāte un radošums ir tas, kas visspilgtāk raksturo mūsu radītos dārza kamīnus – uguns bumbas. Mēs ticam, ka tiem piemīt tik pat liela vara kā ugunij. Tie apvieno ģimenes un draugus vērtīgam, kvalitatīvam kopā pavadītam laikam.

Jauna pulcēšanās vieta – ap sfēriskas formas dārza kamīnu, kas izveidots pēc Jūsu vēlamā dizaina. Turpmāk sarkanvīna malkošana ģimenes vai draugu lokā kļūs vēl patīkamāka. Jūs izbaudīsiet ne tikai īpašo kopā būšanu, bet arī atklātas uguns liesmu spēles un malkas degšanas sprakšķus. Un, neatkarīgi no tā – vasara vai ziema, Jūs sajutīsiet unikālā dārza kamīna siltumu, skaistumu un oriģinalitāti.

Mūsu radītie dārza kamīni var kļūt, ja ne par centrālo, tad par vienu no galvenajiem akcentiem Jūsu dārzā, pagalmā vai citviet. Tie atdzīvinās jebkuru dārzu jebkurā gadalaikā, arī ziemā! Un neatkarīgi no diennakts laika, tas pildīs savu lomu pārliecinoši un nevainojami. Dienā tas būs lielisks, papildinošs elements Jūsu izvēlētajā vidē, kas spēlēs ēnu spēles, savukārt naktī – dārza kamīns, papildu sniegtajam siltumam, spēlēs liesmu spēles un nodrošinās nomierinošu/vai citkārt – tieši pretēji (atkarībā no izvēlētā dizaina) pārsteidzošu piedzīvojumu, skatoties uguns liesmu spēlēs.

Pievienojot savam dārzam vai pagalmam vērtību! Šis dārza kamīns raksturos Jūs, Jūsu vērtības, jo dizainu būsiet radījis Jūs. Raugoties uz to, Jūs redzēsiet to, kas svarīgs Jums un tādēļ jo vairāk Jūsu vide kļūs harmonijā ar Jums un Jūsu ģimeni. Mēs ticam, ka šis dārza kamīns var kļūt par Jūsu vides pievienoto vērtību un vienu no Jūsu dārza vai mājvietas raksturojošiem elementiem.

Izvēloties vietu dārza kamīnam, ņemiet vērā ugunsdrošību, kā arī tā mērķi – dekoratīvu vai relaksējošu. Kā arī organiski pieskaņojiet gan tā dizainu, gan atrašanās vietu esošajā vidē.

Mēs ticam, ka šis dārza kamīns var kļūt par Jūsu piemājas āra vides centrālo vietu, turklāt sniedzot lieliskas izklaides un atpūtas iespējas gan siltās, gan drēgnās vakara stundās.

Vēlos rudens vakaros, kad dārzs joprojām izskatās skaists, bet gaiss kļūst pārāk auksts, lai to baudītu, noderēs dārza kamīns. Tas ļaus izbaudīt idillisko atmosfēru, kāda piemīt tikai dārzam rudenī.

Varētu šķist, ka dārza kamīns ir papildu greznība, bet mēs sakām, ka tas ir brīnišķīgs papildinājums, ka nodrošinās Jums vairāk izmantojumu āra dzīves telpu. Dārza kamīns sniegs Jums iespēju patiešām izbaudīt atpūtu dārzā, kurā ikdienā Jūs esat tik daudz ieguldījuši laiku un spēku. Un, protams, esot dārza kamīnam, dārzā būs patīkamām uzturēties gan vēlā rudenī, gan agrā pavasarī.

Sfēriskas formas dārza kamīnus – uguns bumbas veidojam tikai pēc individuāla dizaina, tematisko zīmējumu iepriekš saskaņojot. Izmantotais materiāls – 6 mm tērauds, krāsa – dabīga rūsas, izmērs - 1200*1000 mm, svars - 80-100 kg.

Šie ir funkcionāli, ar rokām veidoti skulpturāli dārza kamīni. Ikviens no veidotajiem dārza kamīniem ir kvalitatīvs, izturīgs un 100% oriģināls. Šie dārza kamīni ir viegli uzstādāmi un lietojami.

Izbaudiet dārza kamīna siltumu visu cauru gadu!