Dārza kamīni. Ugunskura vietas. Āra kamīni.

UGUNS BUMBAS - sfēriskas formas dārza kamīni, ugunskura vietas, āra kamīni, kas tiek izgatavoti pēc individuāla dizaina. Katrs kamīns un ugunskurs atšķiras ar savu neatkārtojamo dizainu un nekad neatkārtosies. Kamīnu un ugunskuru noma.

 

 

 

 

 

Dārza kamīns.

Izsmalcinātība, oriģinalitāte un radošums ir tas, kas visspilgtāk raksturo mūsu radītos dārza kamīnus – uguns bumbas. Mēs ticam, ka tiem piemīt tik pat liela vara kā ugunij. Tie apvieno ģimenes un draugus vērtīgam, kvalitatīvam kopā pavadītam laikam.

Jauna pulcēšanās vieta – ap sfēriskas formas dārza kamīnu, kas izveidots pēc Jūsu vēlamā dizaina. Turpmāk sarkanvīna malkošana ģimenes vai draugu lokā kļūs vēl patīkamāka. Jūs izbaudīsiet ne tikai īpašo kopā būšanu, bet arī atklātas uguns liesmu spēles un malkas degšanas sprakšķus. Un, neatkarīgi no tā – vasara vai ziema, Jūs sajutīsiet unikālā dārza kamīna siltumu, skaistumu un oriģinalitāti.

Mūsu radītie dārza kamīni var kļūt, ja ne par centrālo, tad par vienu no galvenajiem akcentiem Jūsu dārzā, pagalmā vai citviet. Tie atdzīvinās jebkuru dārzu jebkurā gadalaikā, arī ziemā! Un neatkarīgi no diennakts laika, tas pildīs savu lomu pārliecinoši un nevainojami. Dienā tas būs lielisks, papildinošs elements Jūsu izvēlētajā vidē, kas spēlēs ēnu spēles, savukārt naktī – dārza kamīns, papildu sniegtajam siltumam, spēlēs liesmu spēles un nodrošinās nomierinošu/vai citkārt – tieši pretēji (atkarībā no izvēlētā dizaina) pārsteidzošu piedzīvojumu, skatoties uguns liesmu spēlēs.

Pievienojot savam dārzam vai pagalmam vērtību! Šis dārza kamīns raksturos Jūs, Jūsu vērtības, jo dizainu būsiet radījis Jūs. Raugoties uz to, Jūs redzēsiet to, kas svarīgs Jums un tādēļ jo vairāk Jūsu vide kļūs harmonijā ar Jums un Jūsu ģimeni. Mēs ticam, ka šis dārza kamīns var kļūt par Jūsu vides pievienoto vērtību un vienu no Jūsu dārza vai mājvietas raksturojošiem elementiem.

Izvēloties vietu dārza kamīnam, ņemiet vērā ugunsdrošību, kā arī tā mērķi – dekoratīvu vai relaksējošu. Kā arī organiski pieskaņojiet gan tā dizainu, gan atrašanās vietu esošajā vidē.

Mēs ticam, ka šis dārza kamīns var kļūt par Jūsu piemājas āra vides centrālo vietu, turklāt sniedzot lieliskas izklaides un atpūtas iespējas gan siltās, gan drēgnās vakara stundās.

Vēlos rudens vakaros, kad dārzs joprojām izskatās skaists, bet gaiss kļūst pārāk auksts, lai to baudītu, noderēs dārza kamīns. Tas ļaus izbaudīt idillisko atmosfēru, kāda piemīt tikai dārzam rudenī.

Varētu šķist, ka dārza kamīns ir papildu greznība, bet mēs sakām, ka tas ir brīnišķīgs papildinājums, ka nodrošinās Jums vairāk izmantojumu āra dzīves telpu. Dārza kamīns sniegs Jums iespēju patiešām izbaudīt atpūtu dārzā, kurā ikdienā Jūs esat tik daudz ieguldījuši laiku un spēku. Un, protams, esot dārza kamīnam, dārzā būs patīkamām uzturēties gan vēlā rudenī, gan agrā pavasarī.  

 

Ugunskura vietas.

Sēdēšanai apkārt ap uguni piemīt kas maģisks. Labākie stāsti top ap ugunskuru, skanīgākās dziesmas – ap ugunskuru, gardākie ēdieni tiek ēsti ap ugunskuru. Tie mūs maģiski pievelk, silda nosalušos un baro izsalkušos. Dažkārt sakurt uguni, lai sildītos vai tikai lai raudzītos tās liesmās, var būt liels izaicinājums. Taču mūsu veidotā oriģinālā uguns bumba var kalpot par lielisku, ērtu ugunskura vietu, ap kuru pulcēties pašiem un pulcēt viesus. Atšķirībā no ierastā ugunskura, šī ugunskura vieta piesaistīs jebkura uzmanību kā dienā, tā naktī, kā vasarā, tā ziemā. Pateicoties tās unikālajam dizainam, tā diennakts gaišajā laikā pildīs dekoratīva elementa funkciju izvēlētajā āra vidē, sniedzot iespēju vērot ēnu spēles. Savukārt diennakts tumšajā laikā šī ugunskura vieta ne tikai sildīs nosalušos, bet arī ļaus lūkoties brīnišķīgās liesmu spēlēs un sniegs mierinošu gaismu. Līdztekus jau ierastajai izmantošanai vasaras vakaros, šī ugunskura vieta ļauj paplašināt dārza teritoriju un tās izmantojamību arī vēsajās dienās – rudenī un pat ziemā. Šī dekoratīvā un vienlaikus praktiskā ugunskura vieta dos iespēju sasildīties, kā arī izbaudīt mierīgu vakaru kopā ar saviem mīļajiem. Nereti ugunskura vietas pilda tikai vienu no divām būtiskām funkcijām – sasildīt vai radīt noskaņu. Pateicoties Jūsu izvēlētajam dizainam, mūsu mākslinieces akurātam darbam, šī vieta nodrošinās gan patīkamu siltumu, gan nodrošinās brīnišķīgu atmosfēru. Lūk, iemesli, kāpēc ugunskuram ir tik liela nozīme! Padariet pulcēšanos ap ugunskuru par rituālu! Un tās kļūs par neaizmirstām atmiņām visiem klātesošiem, it īpaši bērniem. Ugunskurs nomierina bērnus! Sēžot ap ugunskuru, bērni paliek mierīgi un miegaini. Ir tik aizraujoši skatīties liesmās, kā tās mirgo, uzgail, nodziest. Arī ugunskurs var būt kā meditācija un ne tikai bērniem. Ugunskurs vieno atšķirīgo, kautrīgos un citādi reizēm nesaprastos. Ap Jums pulcēsies arvien jauni domubiedri – kaimiņi, draugi, paziņas! Ugunskura vieta – vieta, kur viss rit vienkārši un mierīgi. Ap ugunskuru sarežģītas, reizēm pat nepatīkamas sarunas risinās vieglāk, jo uguns mierina, tā uz mums iedarbojas mediatīvi. Tāpat uguns klātesamība palīdz mums būt atklātiem. Ugunskurs ved mūs atpakaļ pie saknēm. Nekas daudz nav mainījies, kā pirms desmitiem tūkstošiem gadu, kad mūsu senči sēdējā ap uguni. Šodien tikai vakarēšana ap ugunskuru kļuvusi vēl baudāmāka, pateicoties skaisti veidotām ugunskura vietām – sfēriskas formas uguns bumbām. Sfēriskas formas ugunskura vieta – uguns bumbu veidojam tikai pēc individuāla dizaina, tematisko zīmējumu iepriekš saskaņojot. Izmantotais materiāls – 6 mm tērauds, krāsa – dabīga rūsas, izmērs - 1000*1000*1300 mm, svars - 80-100 kg. Šī ir funkcionālas, ar rokām veidotas ugunskura vietas. Ikviena no veidotajām ugunskura vietām ir kvalitatīva, izturīga un 100% oriģināla. Šīs ugunskura vietas ir viegli uzstādāmas un lietojamas.
Izbaudiet ugunskura vietas siltumu visu cauru gadu!

uguns-bumbas-darza-kamins